Par Mums

Mūs aizrauj tehnoloģijas un mums tās patīk! Šī aizraušanās vairāk kā 15 gadu garumā, ir realizējusies, izcilā pakalpojumā ar nosaukumu SIGNO.

SIGNO — tā ir vienas pieturas aģentūra, kas atrisina pat vissarežģītākos audio un video noformējuma uzdevumus. Publiskā apziņošana, digitālās izkārtnes, video sienas, multimediju ekrāni — tās ir tikai dažas no kompetencēm, kuras mūs aizrauj un ar kurām esam gatavi dalīties.

Mūsu vērtību stūrakmens ir atbildība pret klientiem un darbiniekiem. Elementāra matemātika, ja apsolīji – izpildīji, ja nevarēsi izpildīt – neapsoli un piedāvā alternatīvas.

Mēs esam par ilgtermiņa attiecībām un tāpēc uzticēto izpildīsim pēc labākās sirdsapziņas, atbilstoši tehnoloģiju attīstības tendencēm liekot lietā labākos speciālistus, lai rezultāts vienmēr būtu nevainojams.

Izstrādāsim multimediju projektu, vizualizēsim piedāvājumu ja nepieciešams. Uzstādīsim augstākās kvalitātes audio, video atskaņošanas iekārtas par kurām uzņemsimies arī pilnas garantijas saistības, apkopi un servisu. Konsultēsim Jūs efektīva satura veidošanā un, ja nepieciešams, piedāvāsim savus dizaina, maketēšanas vai filmēšanas speciālistus, lai pasniedzamais saturs vienmēr būtu augstākajā līmenī.

Jūsu SIGNO